До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Тимчасові графіки погодинних відключень

 

Шановні споживачі, у наслідок масштабних руйнувань енергосистеми країни, що призвело до дефіциту потужності та інфраструктури для передачі електроенергії, з метою рівномірного розподілення відключення між всіма мешканцями області, відключення різних будинків і вулиць будуть здійснюватися почергово. Максимальний час відключення електроенергії складає близько 4-х годин.

 

Будь ласка, ознайомтеся з нижченаведеними тимчасовими графіками погодинних відключень.

Попереджаємо, що вказані терміни можуть коливатися в межах 30-40 хвилин. Також інформація у графіках стосовно черг та адрес може змінюватися, тому, будь ласка, уважно слідкуйте за новинами Товариства на нашому сайті та на наших сторінках у соціальних мережах.

 

Просимо з розумінням поставитися до цих заходів, адже енергетики цілодобово працюють заради підтримки енергосистеми України.

 

Будь ласка, дорогі друзі, споживайте електроенергію ощадливо, вмикайте енергоємні прилади (пральні машини, електрочайники, електроплити, бойлери тощо) почергово, намагайтеся максимально знизити споживання електроенергії вранці з 6.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

 

Просимо за можливості відмовитися від використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів, оптимізувати виробничі процеси.

Усі ці заходи можуть допомогти за можливості якомога рідше застосовувати відключення.

 

Заздалегідь щиро дякуємо за допомогу у підтримці енергосистеми країни!