Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Зміна розрахунків за електроенергію для потреб зовнішнього освітлення!

ПрАТ "ПЕЕМ «ЦЕК" звертає увагу керівників установ і організацій, які використовують електричну енергію для потреб зовнішнього освітлення.

З 1 січня 2017 року припинила свою дію постанова Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України (далі – НКРЕ) від 22 жовтня 2004 року № 1030 "Про порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів".Тому відпуск електричної енергії на потреби зовнішнього освітлення населених пунктів відбуватиметься за роздрібними тарифами відповідного класу напруги.

Пропонуємо таким споживачам, згідно з п.6.1 Правил користування електричною енергією, що затверджені постановою НКРЕ № 28 від 31.07.1996 (із змінами та доповненнями), з метою економії в оплаті за спожиту електроенергію, перейти на дифтарифний облік електричної енергії (двозонний, тризонний).

Інформація надана Інформаційно-консультаційним центром «Центральної енергетичної компанії»