Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

 

ПРО ПОРЯДОК ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ОБ’ЄКТІВ ЗАМОВНИКІВ

Подання замовником заяви про приєднання

Стандартне приєднання (I, ІІ та ІІІ ступенів)

Нестандартне приєднання

1. Видача електропередавальною організацією протягом 5 робочих днів від дня подання заяви підписаного договору про приєднання, підписання договору та оплата вартості приєднання.

1. Видача електропередавальною організацією проекту договору про приєднання та підписаних технічних умов (не пізніше 10 робочих днів від дня подання заяви замовника про приєднання електроустановки та 20 робочих днів у разі необхідності їх узгодження з власником магістральних/міждержавних електричних мереж). Підписання договору про приєднання сторонами.

2. Будівництво чи реконструкція електропередавальною організацією електричних мереж (протягом 20 календарних днів з дня оплати вартості приєднання – для І ступеня та протягом 30 календарних днів з дня оплати вартості приєднання – для ІІ та ІІІ ступеня).

2. Будівництво чи реконструкція електропередавальною організацією електричних мереж (120 календарних днів (у тому числі 15 днів для проектування електричних мереж лінійної частини приєднання) - для замовників із заявленою до приєднання потужністю електроустановок до 160 кВт (включно), 230 календарних днів (у тому числі 30 днів для проектування електричних мереж лінійної частини приєднання) - для замовників із заявленою до приєднання потужністю електроустановок від 160 кВт до 400 кВт (включно), 280 календарних днів (у тому числі 45 днів для проектування електричних мереж лінійної частини приєднання) - для замовників із заявленою до приєднання потужністю електроустановок від 400 кВт до 1000 кВт (включно), 350 календарних днів (у тому числі 60 днів для проектування електричних мереж лінійної частини приєднання) - для замовників із заявленою до приєднання потужністю електроустановок від 1000 кВт до 5000 кВт (включно)

3. Енергопостачальник надає замовнику підписаний договір про постачання електричної енергії або договір про користування електричною енергією не пізніше 5 робочих днів після введення в експлуатацію об'єкта замовника та електроустановок зовнішнього електрозабезпечення від точки приєднання до об'єкта замовника, підписання між електропередавальною організацією та замовником двох примірників акта про надання/отримання послуги з приєднання електроустановок до електричних мереж та виконання усіх зобов'язань за договором про приєднання. (п.2.1.4).

3.Визначення вартості виконання робіт з приєднання відповідно до Методики розрахунку плати за приєднання (на підставі проектної документації електричних мереж від точки забезпечення до точки приєднання). Вартість послуги з приєднання оформляється у вигляді додаткової угоди до договору про приєднання. Оплата послуги з приєднання здійснюється відповідно до умов договору про приєднання.

4. Підключення об’єкта до електричних мереж протягом 5 днів (10 днів) … після введення в експлуатацію об’єкта замовника у порядку встановленому законодавством у сфері містобудування (п. 2.1.5).

4. Будівництво чи реконструкція електричних мереж протягом нормативних строків будівництва (строки зазначаються в договорі про приєднання).

 

5. (Енергопостачальник надає замовнику підписаний договір про постачання електричної енергії або договір про користування електричною енергією не пізніше 5 робочих днів після введення в експлуатацію об'єкта замовника та електроустановок зовнішнього електрозабезпечення від точки приєднання до об'єкта замовника, підписання між електропередавальною організацією та замовником двох примірників акта про надання/отримання послуги з приєднання електроустановок до електричних мереж та виконання усіх зобов'язань за договором про приєднання) (п. 3.1.8)

 

6. Підключення об’єкта до електричних мереж за заявою споживача (протягом 5 днів, якщо підключення не потребує припинення електропостачання інших споживачів, або 10 днів якщо підключення потребує припинення електропостачання інших споживачів) після введення в експлуатацію об’єкта замовника у порядку, встановленому законодавством у сфері містобудування (п 3.1.11).