ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» запрошує на роботу! Пропонуємо вам ознайомитися з вакансіями Товариства в меню Про підприємство/Вакансії. Перелік послуг, які надає наше підприємство - в розділі Наші послуги.

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

ПРО ЗНЯТТЯ ПОКАЗІВ ЛІЧИЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

1. Чому важливо забезпечувати надання доступу персоналу енергопостачальної компанії для контрольного зняття показів приладів обліку?

У відповідності до п. 30 Правил користування  електричною енергією, якщо доступ до приладу обліку неможливий, представник енергопостачальника виписує платіжний документ на підставі даних про фактичне споживання електричної енергії за попередній період, про що робиться відповідна позначка в особовому рахунку споживача.


Якщо протягом двох розрахункових періодів представник енергопостачальника не мав доступу до приладу обліку, він залишає споживачу в поштовій скриньці повідомлення про дату наступного відвідання чи прохання передати показання приладу обліку енергопостачальнику. Якщо після цього споживач не передав відомостей про кількість спожитої електричної енергії, енергопостачальник має право через 30 днів після дати відправлення письмового попередження припинити постачання електричної енергії споживачу. 

2. Чи повинен споживач допускати представника енергопостачальника до квартири, будинку?

Споживач зобов’язаний забезпечити доступ представникам енергопостачальника після пред’явлення ними службових посвідчень до квартири або іншого об’єкта для обстеження приладу обліку, електроустановок та електропроводки (п. 42 ПКЕЕН).

3.  Які дії споживача у разі необхідності тимчасового.користування електричною енергією? 

Згідно п.32 ПКЕЕн, у разі необхідності використання електричної енергії без встановлення приладу обліку (для виконання тимчасових робіт) споживач оплачує спожиту електричну енергію на підставі договору про тимчасове безоблікове користування електричною енергією, який оформляється під час отримання споживачем відповідного дозволу енергопостачальника.
Для укладання договору про тимчасове безоблікове користування електричною енергією необхідно звернутися до філії ПАТ «Миколаївобленерго» з заявою, надавши при цьому перелік струмоприймачів та сплативши об’єм замовленої електроенергії.