ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» запрошує на роботу! Пропонуємо вам ознайомитися з вакансіями Товариства в меню Про підприємство/Вакансії. Перелік послуг, які надає наше підприємство - в розділі Наші послуги.

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Відповіді на часті питання (для побутових споживачів)

ПРО ЯКІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (натисніть тут)

 1. Яким чином провести виміри параметрів якості електроенергії?

Відповідно до вимог Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 №1357 (зі змінами і доповненнями), далі - ПКЕЕН, у разі порушення енергопостачальником умов договору споживач викликає представника енергопостачальника для складання та підписання акта-претензії споживача, в якому зазначаються терміни, види, відхилення показників з надання послуг тощо.

Детальніше...

ПРО ДОГОВОРИ

        1. Як  укласти договір про користування електричною енергією  побутовому споживачу?

Власнику будинку, квартири необхідно звернутися до підрозділу (РЕМ)  ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та надати наступні документи:

Детальніше...

ПРО ЗНЯТТЯ ПОКАЗІВ ЛІЧИЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

1. Чому важливо забезпечувати надання доступу персоналу енергопостачальної компанії для контрольного зняття показів приладів обліку?

У відповідності до п. 30 Правил користування  електричною енергією, якщо доступ до приладу обліку неможливий, представник енергопостачальника виписує платіжний документ на підставі даних про фактичне споживання електричної енергії за попередній період, про що робиться відповідна позначка в особовому рахунку споживача.

Детальніше...

ПЕРЕДАЧА ПОКАЗІВ ЛІЧИЛЬНИКА  ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

1. Чи обов’язково передавати  покази лічильника електроенергії до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»?

Чинним законодавством не визначено обов’язковість передачі показів засобу обліку. Однак для оперативного та більш об’єктивного розрахунку енергопостачальна компанія пропонує Вам самостійно фіксувати покази своїх приладів обліку у два останні або три перші робочі дні місяця.

2. Яким чином можна передати покази засобів обліку?

  Дивіться тут

ПРО ПІЛЬГИ

1. Який  порядок надання та оформлення пільг?

Згідно п. 31 Правил користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. № 1357, споживач, який має право на встановлені законодавством пільги з оплати спожитої електричної енергії, повідомляє у письмовій заяві енергопостачальника про своє право на пільгу. Пільга надається з дня надання споживачем заяви до енергопостачальної організації та тільки за місцем постійного проживання.

Для оформлення пільги споживач повинен надати копії:

Детальніше...

ПРО ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

1.  Який порядок організації багатотарифног обліку електроенергії у побутових споживачів (населення)?

Споживачу  необхідно самостійно придбати відповідний  лічильник, який пройшов державну повірку (має пломбу з відбитком повірочного тавра) та виконати наступний порядок дій: 

Детальніше...