ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» запрошує на роботу! Пропонуємо вам ознайомитися з вакансіями Товариства в меню Про підприємство/Вакансії. Перелік послуг, які надає наше підприємство - в розділі Наші послуги.

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

З метою формування прозорого інформаційного простору з питань поставок електричної енергії, підвищення якості обслуговування, а також більш оперативного реагування на звернення громадян, в ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж "Центральна енергетична компанія" створено Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії (ІКЦ).
ІКЦ є загальнодоступним центром для юридичних, фізичних осіб-підприємців та населення, які є або мають намір стати споживачами електричної енергії, і звертаються за консультацією, отриманням інформації, а також для вирішення спірних питань.
Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику на безоплатній основі.
Завдання ІКЦ:

  • надавати консультації по нормам чинного законодавства і нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, а також порядку їх застосування;
  • надавати інформацію та консультації з питань якості електричної енергії, послуг, пов'язаних з її постачанням, цін (тарифів), порядку оплати за надані послуги, умов і режимів споживання і т.п.;
  • розв'язання суперечностей і конфліктних ситуацій між Товариством та заявниками;
  • листування зі споживачами електричної енергії, підприємствами, органами виконавчої влади, організаціями та іншими установами з питань, що належать до повноважень ІКЦ;
  • організація прийому заявників і розгляд їх звернень в присутності представників регуляторних органів відповідно до законодавства України та Положення про Інформаційно-консультаційному центрі.

 

Отримати необхідну консультацію чи роз'яснення з питань електропостачання, висловити зауваження, оскаржити неправомірні дії персоналу компанії можна за телефоном (0562) 370-24-26.

Всі звернення, що надходять в ІКЦ, знаходяться під постійним контролем керівництва і контролюючих органів. Обгрунтовані рішення приймаються в строки, передбачені законодавством України.

 
Контакти ІКЦ:
49000, місто Дніпро, вул. Виконкомівська, 10А
Інформаційно-консультаційний центр ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

Графік роботи:
Понеділок - четвер: з 8.00 до 17.00
П'ятниця: з 8.00 до 15.45
Обідня перерва: з 12.00 до 12.45
Субота, неділя - вихідні дні
Телефон: (056) 370-24-26, факс (056) 370-24-27. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
* У неробочий час, а також у вихідні та святкові дні лінія працює в режимі автовідповідача із записом голосових повідомлень, які повинні містити контактні дані та причину звернення.
 
Керівник інформаційно-консультаційного центру ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»
Хмара Олена Олексіївна, тел. (056) 370-24-25