Шановні споживачі електричної енергії! З 1 вересня 2017 року ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» буде постачати електричну енергію за регульованим тарифом споживачам, які приєднані до мереж підприємства (на підставі Ліцензії АЕ №575923 та Постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236», якою затверджено тарифи на постачання)

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Приватне акціонерне товариство «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» забезпечує передачу й розподіл електроенергії споживачам у м. Дніпрі та Дніпропетровській області. Загальна площа регіону обслуговування - 20 070 км2.

Основним видом діяльності Компанії є передача електроенергії місцевим (локальним) електричним мережам згідно ліцензії від грудня 2003 р. Підприємство експлуатує більше 2000 км повітряних і кабельних ліній напругою 0,4-154 кВ, 31 підстанціюнапругою 35-150 кВ, більше 700 підстанцій загальною потужністю до 1,5 тис. МВА.

«Центральна енергетична компанія» має сучасний технічний потенціал і висококваліфікований персонал з багатим досвідом роботи, який забезпечує безаварійну роботу та надання високоякісних послуг споживачам.

Підприємство постійно розширює територію ліцензійної діяльності шляхом приєднання нових енергопередавальних об'єктів, зростають обсяги передачі електричної енергії. Першорядна увага приділяється питанням реконструкції, модернізації підстанцій, розподільних пунктів, електричних мереж, заміні зношеного устаткування на сучасне. Вони відображаються в Інвестиційних програмах розвитку підприємства та затверджуються в НКРЕ.

Результати роботи у попередніх роках й прогнози на майбутнє свідчать про підвищення ефективності, стабільності й прибутковості Компанії. За час існування обсяги переданої електроенергії зросли майже вдвічі.

Підприємство піклується не тільки про прибутковість власного бізнесу, але й вносить вагомий вклад у майбутнє нашої держави через наповнення державного бюджету, соціальні програми та відрахування в соціальні й пенсійні фонди. Компанія дбає про своїх працівників, створює нові робочі місця, впроваджує нові технології.

За результатами Національного бізнес-рейтингу, за високі виробничі показники та забезпечення прибутковості, «Центральна енергетична компанія» була неодноразово відзначена в почесній номінації «Лідер галузі».