Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Den energetika v 2016 godu data traditsii22 грудня 2016 року у актовій залі ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» відбулися урочисті збори з нагоди Дня енергетика.

Генеральний директор - Голова Правління Микола Корса привітав співробітників  підприємства з професійним святом, а також з наближенням новорічних та різдвяних свят, і зазначив:

«Підбиваючи підсумки 2016 року, ми пишаємося певними здобутками. Серед них - гідне виконання Інвестицйної програми, вступ до Незалежної профспілки енергетиків України, проведення оцінки компанії міжнародними експертами, і, як результат – покращення матеріально-технічної бази та умов праці на підприємстві".

Керівник Компанії побажав всім працівникам звитяжних подвигів та  рішень, успішного вирішення проблемних питань, невпинного руху вперед та здійснення найзаповітніших мрій.

"Вірю, що ми з вами і надалі успішно будемо вирішувати поставленні завдання, надійно, безперебійно та безпечно забезпечуватимемо наших споживачів якісною електроенергією" - зазначив Микола Корса.

Подяками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, заохоченнями голови Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровської міської ради, а також почесними грамотами ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" були нагороджені кращі працівники 2016 року. Приємним додатком стали і грошові премії тим, чия сумлінна праця є прикладом відповідального виконання своїх професійних обов`язків.

До привітань приєдналися директор технічний Федір Іващук, директор комерційний Михайло Прочан, директор з питань забезпечення бізнесу Володимир Куксін, директор з персоналу Ігор Коваленко, директор з охорони праці Володимир Староконь, голова профкому Василь Десятерик. Всі вони побажали колегам нових професійних досягнень, відданої праці на благо підприємства та держави в цілому, особистого щастя, злагоди та достатку в родинах.