Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Зустріч студентів Національного технічного університету «Дніпровської політехніки» з керівниками ПрАТ «Підприємством з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія»

10 липня 2018 року студенти першого курсу Національного технічного університету «Дніпровської політехніки» електротехнічного факультету Спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» відвідали ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія».

Мета заходу: ознайомлення з підприємством, його структурою, з умовами роботи, умовами проходження практики, ознайомлення з актуальними вакансіями, вимогами до якості професійної підготовки, можливими місцями для працевлаштування після закінчення навчання.

Керівники Підприємства, а саме Перший заступник Генерального директора - Голови Правління Володимир Рубанка, директор з охорони праці Володимир Староконь, начальник служби підстанції 35 кВ і вище Олександр Тяжемов, начальник відділу кадрів Тетяна Заєць, та голова профспілкового комітету Олена Кобзар, представили розгорнуту презентацію основних напрямів діяльності Підприємства, структуру та цілі поставлені на майбутнє. Студентам було запропоновано під час навчання пройти виробничі практики на підприємстві з перспективою подальшого працевлаштування.

Також важливою частиною зустрічі для всіх учасників стала можливість обговорити всі актуальні питання. Студентів цікавила перспектива персонального розвитку на підприємстві, які права надаються студентам під час практики, соціальні гарантії, які діють на підприємстві, рівень зарплати, тощо.

Після завершення заходу доцент кафедри Іван Луценко від імені всіх присутніх подякував представників підприємств за цікаву та корисну зустріч, ним було наголошено на необхідність залучення студентів до роботи на підприємстві, що стане поштовхом до зацікавленості молоді у набутті теоретичних знань під час навчання в Національному технічному університеті «Дніпровської політехніки» та у подальшому вдосконаленні практичних навичок під час роботи на підприємствах електроенергетики.