Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Шановні колеги, дорогі друзі!

Щиро вітаю з 16 річницею з дня заснування Центральної Енергетичної Компанії!

За короткий період наше товариство з декількох чоловік і поодиноких невеликих електроенергетичних об’єктів виросло до стабільної, надійної та професійної компанії, яка здобула визнання у територіальних громадах, державних адміністраціях, як місцевого так і обласного значення, а найголовніше, серед наших клієнтів – споживачів електричної енергії;

Постійно загартовуючись у процесі розвитку Центральна Енергетична Компанія зажди доволі успішно долала перешкоди на шляху своєї діяльності. Виклики часу та інноваційні тенденції енергетичної галузі додають стимулу в роботі, але ніколи не призводять до розладу чи розпачу. Завзята праця колективу – ось запорука усіх досягнень.

Підвищення кваліфікації, семінари з професійної майстерності, періодична атестація, постійне підвищення знань та навичок створили колектив справжніх, сучасних професіоналів своєї справи.

Окрім суто професійних, у компанії склалися дійсно партнерські відносини, і всередині колективу, і з нашими клієнтами. Вони ґрунтуються на порозумінні та доброзичливості.

Дорогі друзі, за роки спільної роботи ви стали для мене рідними і близькими людьми. А весь наш колектив - це одна велика дружна сім`я. Я вдячний вам за копітку роботу, стійкість духу і витримку. Завдяки вашій величезній праці, корабель нашої фірми успішно рухається по хвилях великого бізнесу. Йому не зашкодять шторми і бурі, оскільки згуртований екіпаж зможе встояти перед найсильнішою стихією.

Я бажаю вам завжди з радістю приходити на роботу, отримувати задоволення від нашої спільної справи, горою стояти один за одного. Здоров`я вам, дорогі мої. Нехай у ваших родинах панують щастя і добробут, а кожен день дарує нові позитивні емоції.

У цей урочистий день хочу побажати всім працівникам ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та їх близьким, аби Господь завжди оберігав і підтримував вас в усіх справах, щедро дарував міцне здоров'я, творчу наснагу та радість. Бажаю подальших успіхів у праці, вдосконаленні та розвитку нашої компанії. Хай здолаються вами нові непідкорені вершини!

З повагою,

Генеральний директор – Голова Правління                                            Микола Корса.