Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

22 січня 2018 року. Вітаємо всіх  українців із Днем Соборності та Свободи!

Ця січнева дата, яку багато років намагалися стерти з народної пам’яті, сьогодні стала величним національним святом.

Протягом багатьох століть Україна не мала власної державності та єдиної території. Тому віковічною метою українців було об’єднання всіх українських земель в одну єдину, вільну, незалежну державу.

 22 січня, 99 років тому, було урочисто проголошено Акт злуки: "Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка". Так було написано у  1919 році, так має бути зараз.  

Історія України ніколи не була легкою, важка вона і тепер. Соборність – основа державності.  А сьогодні, у зв'язку з трагічними подіями останніх років, коли Україну навмисно розколюють зовнішні та внутрішні вороги День Cоборності став для всіх українців демонстрацією єдності, мужності, гідності, незламності, надії та віри. Віри в Україну, в кожного українця, який прагне жити на своїй землі, любити й захищати свою незалежну державу.

Відколи в Україні йде війна на Сході, цей день став справжнім символом прагнення до миру та возз'єднання всіх українських земель.

Віримо в Україну! Віримо, що ми всі разом. Схід і Захід, Північ, Південь, Центр. Зі святом, Україно! 

Зі святом національної єдності – Днем Соборності!

Відео флешмобу до Дня Соборності дивыться тут: https://youtu.be/bRBUpXuz4OQ