Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Вітаємо всіх православних, рідних, близьких, родичів і друзів зі святом Водохреща!

Хрещення Господнє або Водохреща -  одне з найбільш шанованих і древніх християнських свят. Стародавня  його назва - Епіфанія або Богоявлення. В цей день ми згадуємо Хрещення Спасителя в водах Йордану і явище Святої Трійці.

Щорічно у святвечір напередодні свята в православних церквах відбувається велике освячення води. А сьогодні вода у всіх водоймах освячена і цілюща. Тисячі людей в будь-який мороз і холод занурюються, адже за церковними канонами під час хрещення людина змиває з себе  всі гріхи. 

Водохреща – це символ духовного народження. Це таїнство в усі часи вважалося найважливішим обрядом у християнському світі.

У день Хрещення Господнього бажаємо всім радості і великого щастя, небесної благодаті і щирості почуттів, добрих діянь і умиротворіння душі, світлої любові близьких людей і незгасаючої надії.

Нехай Всевишній освятить ваше серце миром, щастям і здоров'ям! Хай вам завжди буде тепло від Божої любові, нехай  завжди з вами буде світло віри!

З найкращими побажаннями, "Центральна енергетична компанія"