Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

7 січня православні християни відзначають прекрасне й величне свято - Різдво Господа і Спасителя Ісуса Христа. 

Навечір’я Різдва у багатьох родинах більше ніж 100 країн світу збираються за одним столом рідні та близькі люди на Святий вечір. Кожна сім’я готується до Різдва, створюючи в своїй оселі атмосферу ишку, достатку, злагоди. В цей особливий вечір хрещеники відвідують своїх хресних батьків, носять їм вечерю. На столі має бути дванадцять пісних страв, на честь дванадцяти апостолів. 

Увечері в храмах проводяться урочисті богослужіння, а після закінчення Всенощної можна розпочинати різдвяні колядування.

Коли ніч напередодні Різдва блисне зірками, нехай найзаповітніші і найдобріші ваші бажання виповняться. З надіями та сподіваннями чекайте появи першої зірки, яка символізує Віфлеємську. Ця зірка неодмінно займеться  в небі, і стане вісником віри, оновлення, миру, любові і щастя. 

Нехай майбутнє принесе всім розуміння сенсу буття і усвідомлення власного щастя! Нехай минуле повниться лише світлими спогадами, а сьогоднішній день буде радісним і успішним! З відкритим серцем та вдячністю зустрічайте Різдво Христове! 

Нехай воно подарує вам радість і благодать, осяє яскравим світлом дорогу життя, і відкриє серце й душу для добра та щирої любові. Нехай  завжди буде з вами світло!

Генеральний директор – Голова Правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Микола Вікторович Корса