Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

22 грудня 2017 року, в місті Дніпрі, у залі засідань головного офісу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», відбулись  урочисті збори з нагоди святкування Дня енергетика.

Працівників Товариства привітали Генеральний директор - Голова Правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» М.В. Корса, директор технічний Ф.С. Іващук, директор з персоналу І.В. Коваленко, голова профспілки НПЕУ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» В.М. Десятерик. Говорили про те, що зроблено, і про те, що має бути зроблено, ділилися набутим досвідом. Не забули і ще про одну традицію - підбивати підсумки року, що минає.

Добігає кінця 2017, коли "Центральна енергетична компанія" відсвяткувала своє 15-річчя. Як відзначив Генеральний директор -  Голова Правління, ці п’ятнадцять років не були легкими, однак працівники підприємства кожного дня знаходились на відповідальному посту, на службі, забезпечуючи стабільне і надійне електропостачання, незважаючи на будь-які умови, зовнішні зміни, реформи тощо.

Володіючи серйозним технічним потенціалом, "Центральна енергетична компанія" сприяє розвитку економіки, соціальної стабільності Дніпровського регіону і України в цілому. Сьогодні Товариство є складовою частиною потужної групи Енергетичний стандарт, до якої увійшли найбільші енергопідприємства України: «Сумиобленерго», «Чернігівобленерго», «Вінницяобленерго», Луганське енергетичне об'єднання. Загалом ми забезпечуємо третину ринку передачі електроенергії локальними мережами в п’яти регіонах України, на території більше 137 тисяч квадратних кілометрів. Загальна протяжність ліній електропередачі  - 195 000 км. Щодня  понад 3 мільйони 700 тисяч абонентів покращують якість свого життя завдяки нашій роботі.

Недарма енергетиків називають «воїнами світла», адже надійність, стабільність, дотримання дисципліни та техніки безпеки є основою нашої роботи. І сьогодні багато наших колег-енергетиків зустрічають професійне свято на робочому місці. Це обумовлено специфікою галузі - безперервністю процесу виробництва і постачання електроенергії споживачам. Але все ж таки, цей робочий день завжди відрізняється особливою, урочистою атмосферою. Члени Ради директорів ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія" з самого ранку завітали до структурних підрозділів Товариства. Кращі працівники року були відзначені грошовими преміями, а також почесними грамотами, подяками та грамотами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпропетровської міської ради, ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК", профспілкового комітету.

Електроенергетика є базовою галуззю економіки, що забезпечує електричною і тепловою енергією внутрішні потреби народного господарства і населення. Сталий розвиток і надійне функціонування галузі багато в чому визначають енергетичну безпеку України, і є важливими факторами її успішного економічного розвитку. 

Українська енергетика сьогодні - це не тільки мільйони кіловат і тисячі кілометрів ліній електропередачі, а й традиції, що зв'язують всіх, хто має відношення до неї. Невипадково День енергетика залишається одним зі свят радянської епохи, які відзначають на всьому пострадянському просторі. Ми вшановуємо тих, хто створював, підтримує та розбудовує енергетичний фундамент країни, хто через усе життя несе почесне і відповідальне звання енергетика.