Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

                        Шановні колеги, енергетики України!

Від усього серця вітаю вас із професійним святом!

День енергетика – це свято всіх тих, для кого поняття «тепло» й «світло» - не просто слова. Його відзначають люди, які причетні до створення та обслуговування енергетичних систем, і сьогодні знаходяться на відповідальному посту.

Неможливо переоцінити значення роботи фахівців енергетичної галузі, чия невтомна праця забезпечує світло, тепло та комфорт у будинках, школах, офісах та лікарнях, а також стійку та ефективну роботу всієї енергетичної системи України.

Найкращі професійні якості наших людей, їх працьовитість та відповідальне ставлення до своєї справи, завжди були запорукою надійного енергозабезпечення нашої держави. Від стабільності в енергетиці залежить розвиток всіх галузей і економіки в цілому і, в кінцевому підсумку, наше з вами комфортне життя, майбутнє наших дітей.

Бажаю всім впевненості в завтрашньому дні, профессинальной і особистої перспективи, натхнення і можливості змінити щось на краще. Міцного здоров'я, сімейного благополуччя, цікавої та плідної роботи

Наше спільне завдання сьогодні - це безпосередня  підтримка повсякденної життєдіяльності людей, а також сприяння економічному розвитку країни. І ми гідно його виконуємо.

Нехай задумане збувається, мрії втілюються в життя, а тепла та світла завжди вистачає і у ваших оселях, і у ваших душах. Зі святом!

    З повагою та вдячністю,

Генеральний директор – Голова Правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Микола Вікторович Корса