Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Дорогі співвітчизникиі!

6 грудня в Україні відзначається професійне свято нашої армії - День Збройних сил

Щиро вітаємо військовослужбовців та ветеранів ЗСУ, які є символом мужності й відваги, боротьби за незалежність нашої держави та її народу. 

Висловлюємо вдячність та повагу нашим захисникам за кожен відстояний клаптик рідної землі, за кожну врятовану долю. Ваша воля до життя, гідність та честь, незламність та справжній патріотизм – приклад для майбутніх поколінь.

Ми низько вклоняємось та віддаємо данину пам`яті воїнам, які поклали свої життя за наш мир та спокій.

Віримо, що наші Збройні Сили здатні подолати будь-які перешкоди. Нехай ніколи не забракне українським воїнам здоров’я та наснаги, нехай виповняться мрії про мир, вільну та сильну Україну.

Спадкоємці слави українського козацтва, Збройні Сили України, які сьогодні захищають її незалежність та спокій на Сході й на всіх кордонах, ви  - наш оберіг, наша надія на світле майбутнє українського народу

Слава Збройним силам України! Слава героям! Слава Україні!

З повагою,

Генеральний директор - Голова Правління ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" Микола Вікторович Корса