Це важливо!

Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

29 листопада 2017 року у міста Дніпро та Запоріжжя прийшла стихія. Низька температура повітря спровокувала замерзання дощу і мокрого снігу на дорогах.

У найближчі дні в Україні буде утримуватися холодна погода з мокрим снігом, на дорогах ожеледиця. Також, за інформацією синоптиків, можливе наростання шару льоду на дротах і деревах, діаметром від 6 до 19 мм. 

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» звертає увагу громадян, що під час стихії можливі обриви проводів, тросів, руйнування арматури, ізоляторов і навіть опор повітряних ліній електропередачі.

Ожеледь  створює додаткові механічні навантаження на всі елементи повітряних ліній.

Скидання  ожеледі  під час її таяння може викликати "підскок" окремих проводів і привести до перекриття повітряної ізоляції. Ожеледь є однією з причин "пляски" проводів, здатних привести до їх зчеплення.

Під час ожеледі на невеликих ділянках повітряних ліній проводиться її механічне видалення, без вимикання повітряної лінії. Основним методом боротьби з ожеледдю при експлуатації протяжних повітряних ліній є підігрів проводів та  плавка протікаючим струмом.

Ремонтні бригади ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія"  знаходяться в повній готовності до виїзду на об'єкти. Експлуатаційний персонал контролює процес для швидкого реагування у разі виникнення необхідності.

Шановні громадяни, мешканці міста Дніпра та інших населених пунктів! У разі виявлення обривів електричних проводів або інших пошкоджень в мережах, просимо вас обов'язково попереджати про таку небезпеку, і повідомляти в МНС за номером 101.

Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише торкатись, але й підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних проводів повітряних ліній електропередачі, які лежать на землі або звисають з опор чи  дерев. Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.

Cal-центр ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» працює в цілодобовому режимі, телефонна лінія безкоштовна: 0 800 300 015

Також рекомендуємо вам дотримуватись Правил безпеки під час ожеледиці на вулиці. Вони включають в себе три пункти: як одягнутися і взутися, як йти, як правильно падати. Ви можете запобігти травмуванню, якщо будете їх виконувати. Залишайтеся живими та здоровими!