Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

16 вересня 2017 року команда ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія" взяла участь у IIІ спартакіаді профспілкової організації Незалежної галузевої профспілки енергетиків України ПАТ «Чернігівобленерго».  Підготовку та організацію участі нашої команди у цьому заході вже другий рік поспіль забезпечує керівництво Компанії та Первинна профспілкова організація НПЕУ ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК".

Співоче поле у місті Батурин з самого ранку заполонили енергетики Чернігівщини та їхні гості, серед яких, окрім ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК", були представлені команди Луганського енергетичного об`єднання, Національної гвардії та Приватбанку. Загалом у Спартакіаді взяли участь 27 команд та понад 1700 учасників. 

Прекрасна погода і чудова природа навкруги надихали. Після урочистого відкриття розпочалися змагання, які проходили одразу на декількох майданчиках. Величезний стадіон дозволив одночасно організувати і футбольні баталії, і змагання кращих спортсменів-професіоналів. Тут також виборювали право називатися найсильнішими спортсмени з гирьового спорту та армрестлінгу, а також з перетягування канату.

Школа, розташована неподалік, приймала гравців у настільний теніс, шахи та шашки, а на її подвір`ї  проходила весела сімейна естафета «Тато, мама, я – енергетична сім`я». До речі,  нашу команду вже вдруге представляла родина Буртових – Олексій, Анна та їхня 10-річна донечка Мирослава.  Тут треба було і бігати, і скакати у мішках, і навіть на лижах по траві гасати. Все це наймолодша учасниця нашої команди витримала з честю. Ще б пак! Адже її підтримували не тільки тато з мамою, я й уся наша дружна команда. А коли змагання залишились позаду, Мирослава залюбки побігла до ігрової зони стрибати на батуті.

А поруч, прямо-таки в лісі, розташувалися кулінари команд, які годували всіх учасників, підтримуючи їхні сили. За таємними авторськими рецептами команди готували кашу для творчого конкурсу, за умовами якого потрібно було не тільки зварити, а ще й презентувати її. Під час презентації було все - і пісні, і танці, і міні-скетчі з життя енергетиків, дотепні жарти тощо. Сподобалася глядачам та журі і наша презентація, хоча, здається, організатори не очікували, що ми її підготуємо. Однак ми привезли з собою яскраві костюми та декорації, а ще - зіграли веселу казочку «Як козак із Січеслава наречену обирав». До речі, у цій постановці взяв участь директор технічний ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" Федір Іващук, який зіграв колоритного українського батька. Глядачам на трибунах та журі сподобались наша завзятість та креатив, а ми в процесі підготовки відчули себе справжньою командою.

Добре розуміючи, що все ж таки ця Спартакіада – внутрішні змагання ПАТ «Чернігівобленерго», ми показали себе гідно. ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" було нагороджено особливою нагородою  - Подякою Голови Правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимира Ткача  «провідному колективу за проявлену згуртованість, високі спортивні результати, за те, що не шкодували сил і часу й спрямовували свій талант на досягнення успіху в спільній спортивній справі».

Сергій Мойсеєнко, електромонтер з експлуатації електричних мереж  Криворізькіх РЕМ показав високу майстерність, здобувши ІІ місце у розділі «Кращий спортсмен-професіонал». Кирило Панченко, диспетчер ОДГ Дніпропетровських РЕМ зайняв ІІ місце з армрестлінгу у категорії до 80 кг. Також чудово показала себе у змаганнях з настільного тенісу наша спортсменка Олена Сергієнко, зайнявши ІІІ місце серед жінок.  На жаль,  у загальному заліку чоловіків та жінок нагороджували разом,  і цього разу до числа призерів вона не потрапила. Футбольна команда ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" показала себе сильною та витривалою, програвши суперникам лише по пенальті. Але наполегливі тренування та отриманий досвід допоможуть нам обов’язково перемогти наступного року.

Перемогу у загальнокомандних змаганнях Спартакіади-2017 виборола команда з Бахмацького району ПАТ «Чернігівобленерго».

«У 2016 році ми дебютували на Спартакіаді у Чернігові, і звичайно ж, із задоволенням  прийняли запрошення приїхати цього року до Батурина. Організатори змагань вже поділилися своїми планами на майбутній рік: енергетичне свято вийде на всеукраїнський рівень, і в ньому візьмуть участь команди обленерго з усієї України.  Це стимулює нас готуватися краще, і мотивує до нових перемог. Як і цього року, нас підтримує наша профспілка, і разом ми готові завзято працювати, щоб обов’язково перемогти.» - відзначив Генеральний директор – Голова Правління ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" Микола Корса.Керівництво нашої Компанії висловлює  щиру подяку  ПАТ «Чернігівобленерго» за запрошення до участі в заході, а також організацію змістовного дозвілля.

Завдяки гостинності та увазі чернігівських енергетиків, наші працівники отримали нагоду відвідати екскурсію по Батурину. Вони побували у Цитаделі Батурина та Палаці Розумовських, дізналися багато раніше невідомих фактів з історії гетьманської столиці та рідної України. До речі, один із членів команди, начальник Павлоградських РЕМ Олександр Батуринець, походить з цього славетного краю,  і мав нагоду дізнатися цікаві факти з життя його предків.  А всі разом наші учасники привезли додому прекрасний настрій, командний дух, гарні емоції, заряд позитиву та оптимізму.