Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

24 серпня 2017 року, у День Незалежності нашої держави, відбулася гучна подія у селі Грушівка Апостолівського району. Саме тут пройшла ІІ Міжнародна мистецька мега-імпреза «SIRKOMEGAFEST» - «Звитяга Отамана Сірка-на крилах незалежності-2017» та «OTAMAN ROK FEST».

Земля України багата історичними пам'ятками. Тільки у Дніпропетровській області їх налічується 11 тисяч. Одним з найбільш відомих пам'ятних для історії нашої країни  місць є могила кошового отамана Війська Запорозького Івана Сірка - особистості неабиякої, справжнього героя українського народу.   Його ім'я ще за життя стало легендарним, а після смерті стало символом мужності, свободи та справжнього патріотизму.

Місце поховання кошового отамана Сірка - село Капулівка Нікопольського району Дніпропетровської області. Свого часу земельну ділянку з могилою Сірка придбав Дмитро Яворницький для обласного музею ім. О.М. Поля  як одне із заповідних місць минулого. І ось уже протягом  300  років  вона є культовим місцем для українців.

Село Грушівка – місце зимівки та смерті отамана. Як і в Капулівці, в Грушівці  традиційно проводяться різноманітні історичні та культурно-масові заходи з вшанування його пам`яті, на які збираються учасники та гості з Дніпропетровській області та всієї України. Цього року для їх проведення були організовані два концертних майданчика з використанням сучасного світлового, звукового та відеопроекційного обладнання. Запорука вдалого проведення заходу - надійне та безперебійне електропостачання. Сприяння у підключенні відповідного обладнання надали організаторам спеціалісти Апостолівськіх РЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія».  

 

24 серпня у рамках мистецької мега-імпрези пройшов Всеукраїнський фестиваль патріотичної лірико-козацької пісні та поезії, художньо-народної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва «Тобі Україно - полум'яні серця!». Співали, декламували, танцювали, своїми вміннями дивували, широко гуляли всі разом!

А 26 серпня у селі Токівське, біля знаменитих Токівських водоспадів, відбувся «OTAMAN ROK FEST» та велике торговище. Фестиваль прикрасили виступи гуртів «Вертеп», «Гайдамаки», «Solaris Big Band», людей вогню «Радослав», козака Колоброда, Володимира Забари, співачки Кліо, інших творчих колективів та особистостей.В матеріалі використані фото сайту 0566.com.ua.

Дивували талантами виставка-ярмарок народного мистецтва та національної кухні, в якій активну участь взяли і представники нашого підприємства – майстриня Лідія Грабовська  та  її донька Вікторія.

«Участь у подібних заходах – це не тільки привід продемонструвати  фахову роботу енергетиків ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», а ще й долучитися до історико-культурних заходів, метою яких є  збереження історії України та розвиток її сучасної культури, зокрема популяризація надбань Дніпропетровщини, а також патріотичне виховання підростаючого покоління.» - вважає Генеральний директор – Голова Правління нашої Компанії Микола Вікторович Корса.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=oifVLInnDZ4

https://www.youtube.com/watch?v=FCb86fF0kec