Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово


19 серпня 2017 року  у Центральному парку  міста Апостолове пройшов благодійний захід «Збираємо дітей до школи» на підтримку Апостолівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія». 

«Центральна енергетична компанія» дбайливо підготувала для вихованців центру зошити, фарби, олівці, клей, обкладинки для підручників та інші канцелярські товари для навчального процесу,  а також корисні речі, зокрема парасольки, необхідні для повсякденного життя. А ще - подарувала всім присутнім сучасне та яскраве свято - Фестиваль фарб Холі, більш відомий як Color Fest.

 

Цей фестиваль прийшов до нас із-за кордону порівняно не так давно, однак вже встиг підкорити серця тисяч українців. Його родзинки - це потужний вибух позитиву і різнокольорова феєрія барв. В Індії, де кольорове свято народилося, він проводиться зазвичай у лютому-березні, коли наступає бенгальський Новий рік. В Україні це свято просто стало сучасною та дуже популярною молодіжною розвагою, яка не має під собою історичного чи релігійного підґрунтя. Великі міста України – Київ, Дніпро, Одеса вже мають багато прихильників фестивалю. Саме тут розгортаються справжні барвисті баталії, а долучитися до участі може будь-хто, незалежно від віку та статі. 

А й невеликі міста не відстають! Вже другий рік поспіль Color Fest проводиться і  в місті Апостоловому, завдяки партнерській підтримці ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія». Спеціально для цього свята  Товариство забезпечило учасників фарбами, нешкідливими для здоров'я. Кольоровий порошок складається на 100% з органічного матеріалу, і не містить хімічних компонентів, здатних викликати алергічну реакцію, а фарби не в'їдаються в тканини, легко відпираються. Однак, щоб зануритися в буйство барв що називається «з головою», його учасники одягали ті речі, які не шкода викинути. Прекрасні емоції та азарт захопили геть усіх!

Окрасою свята стали концерт, анімаційна програма та благодійний ярмарок на підтримку дітей з центру «Надія», в якому взяли участь діти співробітників нашої Компанії – Поліна Карпенко та Вікторія Грабовська (дивіться у відеосюжеті до цього матеріалу). Полінка дуже гарно співала, а Вікторія створювала чудові художні образи за допомогою аквагриму.

 {gallery}COLOR FEST 2017{/gallery}

В.о. директора АЦСПРД «Надія» О.І. Яременко висловила щиру подяку керівництву ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та особисто Генеральному директорові - Голові Правління М.В. Корсі, а також начальнику Апостолівського РЕМ С.С. Грабовському  за  допомогу  дітям, позбавлених батьківського піклування, а також за підтримку прекрасного свята, яке стало яскравою та значною подією для цілого міста.

Відео:https://www.youtube.com/watch?v=dYC2JYSuRZ4