Шановні споживачі електричної енергії! ПрАТ "ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» повідомляє про перехід на постачання електричної енергії, і нагадує про необхідність укладення договорів про її постачання. Про дату переходу буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті, в ЗМІ та на під'їздах житлових будинків. Дякуємо за розуміння!

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

22 серпня 2017 року, у м. Дніпрі, за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 28, к. 201, на виконання закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також Постанови НКРЕКП від 13.12.2012 №1627 (зі змінами), ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» провело відкриті обговорення щодо пропозицій і зауважень Проекту інвестиційної програми ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" на 2018 рік за участю представників громадськості та органів місцевого самоврядування.

Проект програми був оприлюднений на веб-сайті ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в розділі Про підприємство/Діяльність/Інвестиційна програма, а також опублікований у обласній газеті «Вісті Придніпров`я» від 20.07.2017 №55(1854)

Пропозиції до Проекту приймались у період з 21.07.2017 до 20.08.2017 включно. У зазначений термін були внесені пропозиції та зауваження, які були прийняті.

З боку органів влади та місцевого самоврядування у обговоренні взяли участь начальник Управління паливно-енергетичного комплексу Дніпропетровській облдержадміністрації Кирпичов Е.О., заступник Жовтоводського міського голови Харитонов Є.Б., заступник начальника ВКБ та ЖКГ по КБ Управління архітектури Вільногірської міської ради Варницький Р.Ю.

За результатами обговорень були прийняті рішення:

  1. Відкриті обговорення щодо пропозицій та зауважень Проекту інвестиційної програми ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на 2018рік вважати такими, що відбулися на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань.
  2. Прийняти пропозиції, що надійшли під час відкритих обговорень від зацікавлених сторін.
  3. Скорегувати проект інвестиційної програми враховуючи зауваження та пропозиції, що надійшли під час відкритих обговорень.
  4. Протокол розгляду пропозицій і зауважень оприлюднити на веб-сайті в мережі Інтернет протягом чотирнадцяти календарних днів з дати кінцевого строку прийняття пропозицій і зауважень з питань, внесених на відкрите обговорення з наданням НКРЕКП листа щодо проведених відкритих обговорень.

Протокол відкритих обговорень Проекту інвестиційної програми  ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" на 2018 рік