Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» повідомляє про проведення відкритих громадських слухань  з питання зміни тарифів на розподіл (передачу) електричної енергії місцевими  (локальними) електромережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, які відбудуться 26 липня 2017 року, о 10.00 за адресою: м. Кривий Ріг,  Криворізька райдержадміністрація, вул. Кобилянського, 152, зал засідань.         

ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" було засноване 28 лютого  2002 року. З 2003 року, на підставі ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності від 11.05.2012 № 036314, Товариство здійснює діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами на території м. Дніпра та Дніпропетровської області. Згідно з  Постановою НКРЕКП від 13.03.2015 № 796, у зв`язку з отриманням ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом від 16.03.2015 № 575923, ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" отримало право на впровадження підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом. 

За  період 2015-2016 р. р. Товариством було виконано низку заходів щодо переформування роботи в умовах здійснення нового виду діяльності, а саме:

- Завершено роботу по врегулюванню питань із суміжними ліцензіатами відносно актів  балансового розмежування;

- Узгоджено всю технічну документацію з ДП Енергоринок, що дозволило 16.01.2017 підписати угоду з ДП Енергоринок, на підставі якої можливо здійснення закупівлі електроенергії у оптового постачальника;

- Відкрито поточний рахунок із спеціальним режимом використання в АТ «Ощадбанк»  для збору коштів споживачів за реалізовану електроенергію;

- Укладено більше 70% договорів зі споживачами, які приєднані до мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»;

- Проведено навчання персоналу по роботі в автоматизованих програмних комплексах по розрахункам зі споживачами;

- Обладнано окреме приміщення та розпочато повноцінну роботу Інформаційно-консультаційного центру;

- В структурних підрозділах (РЕМ) відкрито Вікна довідок;

- Організовано роботу Call-центру.

Механізм розрахунку роздрібних тарифів визначено Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 13 квітня 2017 року N 512. Згідно визначеного механізму, ціна, за якою споживач сплачує за електричну енергію, складається із середньої закупівельної ціни електричної енергії на Оптовому ринку електроенергії України та/або в інших виробників електричної енергії з урахуванням технологічних витрат електричної енергії в місцевих (локальних) електричних мережах, тарифу на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) на відповідному класі напруги ліцензіата з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, на закріпленій території ліцензованої діяльності якого знаходиться споживач, та складової, яка забезпечує покриття витрат з постачання електричної енергії.

Середня закупівельна ціна електричної енергії на Оптовому ринку електроенергії є змінною складовою, та розраховується щомісячно у відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 19 листопада 2015 року N 2810.

Умовно постійними є тарифи на розподіл  та постачання електричної енергії, які переглядаються у разі зміни їх складових більше ніж на 5%, та затверджуються відповідними Постановами НКРЕКП. Оскільки тарифи на постачання електроенергії встановлюються Товариству вперше, а зміни в структурі тарифу на розподіл електроенергії  пов’язані виключно з початком нового виду діяльності, для прийняття виваженого рішення, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» проводить відкриті слухання з питання змін тарифів на розподіл (передачу) електричної енергії місцевими  (локальними) електромережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Пропозиції та зауваження щодо оприлюдненої структури тарифу ви можете надіслати на електронну адресу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.або висловити особисто в ході громадських слухань. 

Відправити заявку на участь у слуханнях можна на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зареєструватися за телефоном: (0562)31-08-10.

Контактна особа - Таркіна Юлія Олегівна, прес-секретар ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Для ознайомлення:  Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236