Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово


10 липня 2017 року  оргкомітет конкурсу дитячого малюнку, присвяченого Дню Конституції України, оголошує про його результати. 

У заході взяли участь діти співробітників ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» віком від 2 до 12 років. які люблять та вміють малювати, а також хочуть більше дізнатися про свої права. Свої роботи на тему: «Я дитина! Я маю право!» надіслали юні художники, батьки яких працюють у містах Дніпро, Жовті Води, Кривий Ріг, Апостолове. 

Учасники з м. Жовті Води:  Шаблій Валя, 9 років, Кіцела Аня,  11 років, Кудін Саша 9 років, Кудіна Настя, 10 років, Нич Іван, 11 років, Сай Мирослава, 8 років, Карпенко Олег, 9 років, Михайлюк Марія, 7 років, Похил Даня, 2 роки, Похил Ілля, 4 роки, Яструб Софія, 9 років. А також: Нікітчик Марія, 10 років (м. Дніпро), Карпенко Поліна, 5 років (м. Апостолове), Тронько Віка, 9 років і Василець Євген, 12 років (м. Кривий Ріг).

З великою цікавістю з дитячими малюнками ознайомився Генеральний директор - Голова Правління ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" Микола Корса.  "Проведення такого конкурсу для дітей вважаю цікавим та корисним заходом. Просвітницька робота серед дітей та молоді має бути творчою та пізнавальною. Я і сам у дитинстві дуже любив малювати. Завдяки таким заходам, на мій погляд, діти вчаться сприймати День Конституції України як свято затвердження основних прав і свобод, а себе – як вільну людину, якій Основним законом гарантовані ці права і свободи." - відзначив Микола Вікторович.

«Коли діти малюють - це прекрасно. Вони не тільки творчо проводять своє дозвілля, а ще й вчаться чомусь новому. Коли йдеться про День Конституції - у цікавій формі вони знайомляться зі своїми правами, і, як наслідок - вчаться відчувати себе громадянами вільної, незалежної держави Україна» - вважають члени оргкомітету конкурсу, а саме: голова профспілкового комітету ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Василь Десятерик, профорг Анна Ткачова та прес-секретар Юлія Таркіна. 

Оскільки всі малюнки виявилися цікавими та самобутніми, а вік дітей та рівень їх вмінь дуже різний, оргкомітет прийняв рішення нагородити всіх п`ятнадцятьох учасників конкурсу грамотами та подарунками, про які подбав профспілковий комітет ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК". Маємо надію, що професійні акварельні олівці, фарби, фломастеры та альбоми допоможуть дітворі намалювати справжні витвори образотворчого мистецтва, та надихнуть їх на нові перемоги!

Пропонуємо вам подивитися галерею малюнків юних художників:https://www.youtube.com/watch?v=7DisixaqOQU