Шановні споживачі електричної енергії! ПрАТ "ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» повідомляє про перехід на постачання електричної енергії, і нагадує про необхідність укладення договорів про її постачання. Про дату переходу буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті, в ЗМІ та на під'їздах житлових будинків. Дякуємо за розуміння!

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

28 липня 2017 року у м Дніпрі і Дніпропетровській області очікується значне погіршення погоди. Служба спасіння оголосила штормовое попередження.

У місті та області очікувані грози, вдень під час грози шквали 19-24 м/с, місцями сильний дощ, в окремих районах град.

У зв'язку з очікуваним погіршенням погоди, просимо громадян дотримуватися правил безпеки під час перебування на вулиці. Краще у цей час утриматися від поїздок до лісу, у поле і до водойм. Останні трагічні випадки з загибеллю від удару блискавки сталися під час перебування людей в полі й на березі озера.

Будьте обережні та уважні! Нагадуємо вам, що під час негоди можливі обриви проводів повітряних ліній електропередачі, що знаходяться під напругою.

Категорично забороняється наближатися до обірваного проводу на відстань менше ніж 8 метрів, аби уникнути ураження електричним струмом. Якщо ж ви опинились в небезпечній зоні, відходити від обірваного проводу необхідно дуже обережно, пересуваючи ступні ніг по землі, та не відриваючи їх одну від одної. Не можна бігти, робити широкі кроки або відривати ноги від землі!

У разі виявлення факту пошкодження електрооб’єкту внаслідок негоди або з інших причин, просимо негайно повідомити про це наших фахівців та зателефонувати до Call-центру компанії за номером: 0 800 300 015.