Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

30-31 жовтня 2017 року Український гідрометцентр повідомив про суттєве погіршення погодних умов. У м. Дніпрі та Дніпропетровській області очікується шквальний вітер 17-22 м/с.

Для мінімізації можливих негативних наслідків, ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" знову нагадує громадянам про необхідність дотримання правил безпеки.

Будьте обережні та уважні! Нагадуємо вам, що під час негоди можливі обриви проводів повітряних ліній електропередачі, що знаходяться під напругою. Рекомендуємо вам остерігатися аварійних дерев та нестійких конструкцій.

Пам`ятайте! Категорично забороняється наближатися до обірваного проводу на відстань менше ніж 8 метрів, аби уникнути ураження електричним струмом. Якщо ж ви все ж опинились в небезпечній зоні, відходити від обірваного проводу треба обережно, пересуваючи ступні ніг по землі, та не відриваючи їх одну від одної. Не можна бігти, робити широкі кроки або відривати ноги від землі!

У разі виявлення факту пошкодження електрооб’єкту внаслідок негоди або з інших причин, просимо негайно повідомити про це наших фахівців та зателефонувати до Call-центру за безкоштовним номером: 0 800 300 015.

Бережіть своє життя та здоров`я!