Шановні споживачі електричної енергії! ПрАТ "ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» повідомляє про перехід на постачання електричної енергії, і нагадує про необхідність укладення договорів про її постачання. Про дату переходу буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті, в ЗМІ та на під'їздах житлових будинків. Дякуємо за розуміння!

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Шановні колеги, працівники енергетичної галузі!  

22 грудня, в найкоротший світовий день року,ми відзначаємо "світле" професійне свято - День Енергетика!

Безумовно, наша професія є дуже почесною та відповідальною, адже саме ми несемо світло та тепло людям. Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетики.

Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок. Щодня, щогодини ми виконуємо свою професійну справу з повною віддачею, вкладаючи в неї душу і серце.  

У нашій галузі працюють люди, віддані нашій нелегкій та почесній професії. Вони вважають справою життя розвиток енергетики, який є запорукою соціальної стабільності, економічного зростання та промислового розвитку країни. 

Всім колегам бажаю тільки безперебійного енергопостачання, безаварійної роботи, невпинного професійного розвитку. Міцного здоров'я вам і вашим родинам, добра, успіхів та благополуччя! 

 

З професійним святом! 

Генеральний директор – Голова Правління  ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» 

Микола Вікторович Корса