Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово


DSCN634619 вересня 2016 року відбулася установча конференція первинної профспілкової організації ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія». У ній взяли участь 37 делегатів, представники 11-ти цехових профспілкових комітетів.Головне питання порядку денного – пропозиція про вихід із Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України ("Укрелектропрофспілка") та вступ до Незалежної галузевої профспілки енергетиків України (НПЕУ).

Генеральний директор - Голова правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Микола Корса розповів про історію профспілок енергетичної галузі, починаючи з Радянського Союзу, і до теперішнього часу. Голова профсоюзного комітету підприємства Василь Десятерик розповів про слухання та бесіди з цього питання, які напередодні відбулися в кожному підрозділі підприємства за участю всіх членів діючого профкому. Директор з персоналу Ігор Коваленко детально ознайомив учасників конференції з історією, структурою та діяльністю НПЕУ.

Враховуючи реалії сьогодення та перспективу розвитку галузевих профспілок, напередодні конференції у кожному підрозділі «Центральної енергетичної компанії» пройшло обговорення пропозиції входження первинної профспілкової організації як організаційної ланки до Незалежної галузевої профспілки енергетиків України. Люди мали можливість отримати відповіді на всі нагальні питання з цього приводу.

Отже, за результатами роботи конференції, було прийнято рішення про створення первинної профспілкової організації НПЕУ Приватного акціонерного товариства «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія, обрано голову та склад профкому, затверджено склад ревізійної комісії. Попереду у нового профкому багато роботи із захисту інтересів працівників підприємства.