ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» запрошує на роботу! Пропонуємо вам ознайомитися з вакансіями Товариства в меню Про підприємство/Вакансії. Перелік послуг, які надає наше підприємство - в розділі Наші послуги.

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово


14 жовтня 2016 р., у день святої Покрови Пречистої Богородиці, святкували День захисника України. Справжнім подарунком для всіх чоловіків «Центральної енергетичної компанії» стало відвідування козацького хутору Галушківка, яке організували представниці слабкої статі підприємства.

 Хутір Галушківка сьогодні – це етнографічний комплекс, на території якого знаходяться декілька старовинних селянських садиб, побудованих наприкінці 19 століття та етнографічний музей. Галушківка розташовується на території сучасного села Гречане Петриківського району Дніпропетровської області. Хутір був заснований наприкінці 17 століття запорізькими козаками та входив до складу Протовчанської паланки Війська Запорізького.

 

Незважаючи на дощову погоду, на гостей чекала цікава та різноманітна програма. Енергетиків зустрічали справжні козаки на конях. На подвір’ї хлібом-сіллю та козацьким перваком вітали всіх господарі садиби. Після урочистої посвяти в козаки керівників підприємства, настала черга оглянути макет козацького укріплення «Січ», побачити театралізовану кінну виставу, взяти участь у козацьких розвагах, постріляти з лука, відвідати музей сільського побуту і подивитися колекцію козацької зброї.

А потім гостинні господарі запросили до корчми, де пригощали всіх справжніми українськими смаколиками.

Прикрасили вечір виступ ансамблю народної пісні, кумедні конкурси та дискотека з національним колоритом.