ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» запрошує на роботу! Пропонуємо вам ознайомитися з вакансіями Товариства в меню Про підприємство/Вакансії. Перелік послуг, які надає наше підприємство - в розділі Наші послуги.

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

З 4 по 8 грудня 2017 року у місті Житомирі відбулись змагання Чемпіонату з футзалу, на який з’їхалися аматорські команди енергетиків з різних міст України - Житомира, Києва, Харкова,  Львову, Черкас, Одеси, Полтави, Рівного, Сум, Херсону, Хмельницького, Чернігова, Дніпра , Закарпаття та Волині.

Детальніше...

Наближаються свята. Дітвора з нетерпінням чекає Дня Святого Миколая, за ним гряде католицьке Різдво і додатковий вихідний день в Україні, а там і до Нового року рукою подати.

«Центральна енергетична компанія» нагадує: у святкові дні необхідно звернути особливу увагу на дотримання заходів безпеки в охоронних зонах ліній електропередачі.

Сьогодні майже в кожному населеному пункті нашої області йде активна підготовка до свят. Перша новорічна ялинка в обласному центрі була встановлена ​​ще наприкінці листопада.

Нагадуємо! Встановлення  ялинок та інших споруд для масових заходів в охоронних зонах ЛЕП категорично заборонено!  Святкова ілюмінація повинна бути справна, змонтована з дотриманням правил улаштування електроустановок, і підключена до електричних мереж тільки фахівцями.

Детальніше...

Дорогі співвітчизникиі!

6 грудня в Україні відзначається професійне свято нашої армії - День Збройних сил

Щиро вітаємо військовослужбовців та ветеранів ЗСУ, які є символом мужності й відваги, боротьби за незалежність нашої держави та її народу. 

Висловлюємо вдячність та повагу нашим захисникам за кожен відстояний клаптик рідної землі, за кожну врятовану долю. Ваша воля до життя, гідність та честь, незламність та справжній патріотизм – приклад для майбутніх поколінь.

Детальніше...

Останнім часом в Україні спостерігається тенденція до зростання збитків енергокомпаній, які здійснюють транспортування електроенергії магістральними та розподільчими електромережами через пошкодження ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій, а також внаслідок крадіжок дроту, металевих елементів опор та огородження, трансформаторного масла та кольорових металів з трансформаторних підстанцій. Основними їх причинами здебільшого стають стихійні лиха та крадіжки.

Як повідомив директор технічний ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" Ф.С. Іващук, тільки з початку 2017 року було зафіксовано 37 крадіжок майна ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія", в результаті яких Товариство зазнало збитків на суму 1 207 700 грн.

Злодії крадуть усе, що можна унести – муфти, кабелі, дроти, вентиляційні решітки, мідні наконечники, шини, рубильники, лічильники, роз’єднувачі, конденсатори, трансформатори струму, опори, спилюють навісні замки тощо.

Приведемо тільки деякі випадки крадіжок та пошкодження майна ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Так, 15 лютого поточного року зловмисники пошкодили силовий трансформатор ТП-33 Дніпропетровських РЕМ, і здійснили крадіжку електрообладнання на суму  74 448,70 грн.

1 березня у місті Кривий Ріг невідомими особами було пошкоджено траверси та опору, загалом на суму 49 000,00 грн.

12 липня у смт Губиниха було порушено роботу силового трансформатору, зрізаний замок, зняті двері ЗТП-7, загалом  нанесені збитки складають 78 900,06 грн.

Але не тільки факт крадіжки викликає занепокоєння, а ще й його можливі наслідки. Зовсім недавно, 21 листопада, в смт Губиниха-1 невідомі особи злили трансформаторне масло з високовольтного обладнання на суму 9 100 грн.  Як наслідок – відбулося аварійне відключення електроенергії. Фахівці Гвардійських РЕМ звернулись до поліції, складений протокол. Пошкоджене електроустаткування було відремонтоване, наші фахівці відновили електропостачання, однак на це знадобилось декілька годин та додаткові кошти.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» постійно співпрацює з представниками правоохоронних органів з приводу  виявлення осіб, які можуть бути причетними до крадіжок. Адже їхні дії можуть призвести до  аварій, знеструмлення споживачів, загрожують безпеці та життю людей.

Звертаємо увагу на те, що за крадіжку електричних мереж, кабельних ліній зв'язку та їх обладнання  передбачено штраф від 100 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавлення волі терміном до 3 років, за вчинення крадіжки вдруге -  від 5 до 10 років. Окрім того, у відповідності до ст. 194-1 Кримінального Кодексу України, встановлено: 

1. Умисне пошкодження або руйнування об'єктів електроенергетики, якщо ці дії призвели або могли призвести до порушення нормальної роботи цих об'єктів, або спричинило небезпеку для життя людей, - карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або загальнонебезпечним способом, - караються позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили загибель людей або інші тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Шановні мешканці міста Дніпра та Дніпропетровської області! Вкотре нагадуємо вам, що будь-яке втручання сторонніх осіб у роботу енергообладнання заборонено, несе за собою кримінальну відповідальність та є смертельно небезпечним для людей! Не будьте байдужими! Не дайте злочинцям залишити вас без електричної енергії чи поставити під загрозу ваші життя!  

У разі виявленні порушень та злочинів, які все частіше стаються у містах та селах нашого регіону, повідомляйте про це негайно правоохоронні органи та телефонуйте до Call-центру ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»: 0 800 300 015 (безкоштовно, цілодобово, анонімність гарантована). 

29 листопада 2017 року у міста Дніпро та Запоріжжя прийшла стихія. Низька температура повітря спровокувала замерзання дощу і мокрого снігу на дорогах.

У найближчі дні в Україні буде утримуватися холодна погода з мокрим снігом, на дорогах ожеледиця. Також, за інформацією синоптиків, можливе наростання шару льоду на дротах і деревах, діаметром від 6 до 19 мм. 

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» звертає увагу громадян, що під час стихії можливі обриви проводів, тросів, руйнування арматури, ізоляторов і навіть опор повітряних ліній електропередачі.

Детальніше...

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це свято величі українського духу, демократичних цінностей, прав і свобод людини, європейського вибору України. Ми згадуємо героїв Помаранчевої революції та Революції Гідності.  

Особливо болісними є спогади про 2013. Все почалося з мирних зібрань студентства, потім були мітинги протесту, палаючі шини, коктейлі Молотова і масовий сплеск національної свідомості.

Під час революції Гідності до столиці зі всієї України на Євромайдан приїхали тисячі людей, активну участь в ньому брали й представники Дніпропетровщини.

Відстоюючи нашу гідність та свободу, віддала свої життя Небесня сотня - 106 українців, а понад 2 тисячі  отримали поранення. І це був тільки початок... Вічна память тим, хто поклав своє життя за нашу свободу! Слава героям, які захищали і захищають її на Сході нашої країни зі зброєю в руках!  Ми памя`таємо, ми пишаємося! 

ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія" повідомляє своїх клієнтів про наступне. Відтепер у будь-якому структурному підрозділі Товариства ви можете обрати послугу і замовити її онлайн.

Пропонуємо вам  калькулятор для розрахунку вартості послуги.Якщо ціна вас влаштовує, необхідно заповнити просту онлайн форму, і вже ні про що не турбуватися. Ми зробимо усе необхідне, щоб ви отримали  обрану послугу швидко та зручно, разом із пакетом документів для підпису.

Онлайн-замовлення послуги значно спрощує процедуру її отримання для наших клієнтів. Ми переконані, що ви допоможете оцінити його зручність. Звертаємо вашу увагу, що на сьогоднішній день ми працюємо в тестовому режимі, і будемо вдячні за вашу участь у цьому процесі. Свої пропозиції та зауваження можна відправити через форму зворотнього зв’язку на нашому сайті в розділі Контакти

 

Щоб перейти до заповнення форми, натисніть тут

Детальніше...

11 листопада 2017 року у світі відзначають Міжнародний день енергозбереження.

У багатьох країнах проходять заходи, на яких люди отримують інформацію про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії.  

Наша держава має унікальне навколишнє середовище, а також багаті природні ресурси. Промисловість України та споживання енергії мають вагомий вплив на глобальні кліматичні зміни в Європі та в усьому світі. Однак культура бережливого використання енергії у нас, на жаль, тільки розвивається, їй потрібно навчатися.

Економити сьогодні -  це не просто примха, а необхідність! Адже ми часто витрачаємо енергоресурси бездумно. Їх залишається все менше, а кошти за їх використання зростають.. 

Детальніше...

30-31 жовтня 2017 року Український гідрометцентр повідомив про суттєве погіршення погодних умов. У м. Дніпрі та Дніпропетровській області очікується шквальний вітер 17-22 м/с.

Для мінімізації можливих негативних наслідків, ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" знову нагадує громадянам про необхідність дотримання правил безпеки.

Будьте обережні та уважні! Нагадуємо вам, що під час негоди можливі обриви проводів повітряних ліній електропередачі, що знаходяться під напругою. Рекомендуємо вам остерігатися аварійних дерев та нестійких конструкцій.

Детальніше...

Шановні співвітчизники!

14 жовтня Україна святкує велике потрійне свято. У цей день ми вітаємо захисників України, а також усіх її громадян зі Святом Покрови та Днем українського козацтва!

Ми вшановуємо українське військо, і віддаємо данину героям, що поклали свої життя за рідну землю. Низький уклін тим, хто боронить її сьогодні.

Детальніше...