Це важливо!

Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Погодинні відключення

             
 

 

 

Дата 17.07.2018

РЕМ

Місто

Найменування робіт

Час початку відмикання

Час відновлення електропостачання

Адреса відключаємих споживачів (вулиця, № будинку)

Юридична особа та адреса відключаємої точки приєднання

ПвРЕМ

м.Павлоград

Капітальний ремонт

08-00 17-00 вул.Кравченка 9/1

ТОВ ПМЗ (Котельня ПМЗ)

ДнРЕМ

м.Дніпро

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00

вул.Д.Нечая, 4, 6, 8

ПАО Дніпрогаз, 
ПП Соколюк,
Придніпровський продбанк

ДнРЕМ

м.Дніпро

Розчистка охоронної зони ПЛ-0,4 кВ

08-00 17-00

пров.Ялицевий 4-16

 

ЖвРЕМ

м.Жовті Води

Технічне обслуговування електрообладнання

09-00 14-00

вул.Першотравнева 1-9, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

вул.8-го Березня 2

вул.Хмельницького 1-3, 5-7

вул.Горького 1-3

Групком

Відділ кадрів

СКБ

ІВЦ

Газета Трудова Слава

маг.Околиця

маг.Білочка

Цех кераміки

маг.Добрі продукти

Аптека

Кіоск Зоря

НІК

Пошта №10

Налогова інспекція

ЖвРЕМ м.Жовті Води Розчистка охоронної зони ПЛ-0,4 кВ 09-00 16-00

вул.Хмельницького 1-3

вул.Першотравнева 2, 6, 10

вул.Горького 1-3

НІК

Дата 18.07.2018

РЕМ

Місто

Найменування робіт

Час початку відмикання

Час відновлення електропостачання

Адреса відключаємих споживачів (вулиця, № будинку)

Юридична особа та адреса відключаємої точки приєднання

ПвРЕМ

смт.Черкаське

Розчистка охоронної зони ПЛ

08-00 17-00  

Військова частина

ДнРЕМ

м.Дніпро

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00  

Теплопункт
Виробнича база 525
ПП «ДЗОЗ»
ООО «ТехноОптТорг-Трейд»,
автостоянка
ПП «Морданов»

ДнРЕМ м.Дніпро

Заміна вводу на ж/б пров.Пржевальского 2а

08-00 17-00

вул.Правди

проезд.Шаховий 2-11

вул.Автозаводська 1

пров.Ізюмський 4, 13, 15, 21

пров.Пржевальского 2а, 2, 4

 

ЖвРЕМ

м.Жовті Води

Технічне обслуговування

09-00 14-00

вул.Петровського 28-32

вул.Першотравнева 16-20, 24, 24а, 22, 26, 28

вул.Хмельницького 9-11, 17-19

вул.8-го Березня 1-5

Столовая №5

Налогова інспекція

ВЖРЕО

Ощадкаса №9

маг.Гурман

Відділ Соцстраху

маг.Стройка

Аптека

Відділ Соціального захисту населення

Казначейство

Субсидія

Лікарня №2

АТС

ЖвРЕМ

м.Жовті Води

Розчистка охоронної зони ПЛ-0,4 кВ

09-00 14-00

вул.Петровського 28-32

вул.Першотравнева 16-20, 24, 24а, 22, 26, 28

вул.Хмельницького 9-11, 17-19

вул.8-го Березня 1-5

Налогова інспекція

ВЖРЕО

Ощадкаса №9

маг.Гурман

Відділ Соцстраху

маг.Стройка

Аптека

Відділ Соціального захисту населення

Казначейство

Субсидія

ЖвРЕМ

м.Жовті Води

Відновлювальні роботи (за заявкою Віза-Агро)

07-00 08-00

вул.Кокакова 5

Склад Віза

Ангари Віза-Замула

Склад Техагромед

Автогонки

Склад Летунова

Дата 19.07.2018

РЕМ

Місто

Найменування робіт

Час початку відмикання

Час відновлення електропостачання

Адреса відключаємих споживачів (вулиця, № будинку)

Юридична особа та адреса відключаємої точки приєднання

ПвРЕМ

м.Павлоград

Технічне обслуговування

08-00 17-00

вул.Поштова 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18

Виконком

ОСББ

ПЖС

ДНЗ №3

Стоматкабінет

Магазин"Сонячний"

ПвРЕМ

смт.Гвардійське

Розчистка охоронної зони ПЛ

08-00 17-00  

Військова частина

ДнРЕМ

м.Дніпро

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00

вул.Аеродром 1, 8, 8а, 8а/3, 9, 11, 12, 13а, 13

МКП "ДМТМ" кот.№1,2

ФОП Розовенко

ВЧ А4608

ГО Корень

ДнРЕМ

м.Дніпро

Розчистка охоронної зони ПЛ

08-00 17-00  

Садове товариство Лісна красавиця

Садове товариство Дружба

Дата 20.07.2018

РЕМ

Місто

Найменування робіт

Час початку відмикання

Час відновлення електропостачання

Адреса відключаємих споживачів (вулиця, № будинку)

Юридична особа та адреса відключаємої точки приєднання

ПвРЕМ

м.Павлоград

Технічне обслуговування

08-00 17-00

вул.Поштова 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18

Виконком

ОСББ

ПЖС

ДНЗ №3

Стоматкабінет

Магазин"Сонячний"

ДнРЕМ м.Дніпро

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00  

ПАТ УКРСОЦБАНК

КП Днепрводоканал

ФОП СтатьЄв

ФОП Некрасовський

ФОП Чабаненко

ПрАТ КОМПАНІЯ БАСТІОН

ФОП Василенко

ФОП Кобеза

ТОВ Італ Тайгер

ФОП Аненков

ТОВ Новація

ТОВ Дніпро-Альянс

ТОВ ЕКЛІПС ФАСАД

ДнРЕМ м.Дніпро

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00  

ТОВ Італ Тайгер

ТОВ НВП Укрхімсоюз

ТОВ ПМТЗ ХІМПРОМСОЮЗ

Дата 23.07.2018

РЕМ

Місто

Найменування робіт

Час початку відмикання

Час відновлення електропостачання

Адреса відключаємих споживачів (вулиця, № будинку)

Юридична особа та адреса відключаємої точки приєднання

ПвРЕМ

м.Павлоград

Капітальний ремонт

08-00 17-00

вул.С.Корольова 1

Військова частина 

Музична школа

ПвРЕМ

смт.Гвардійське

Розчистка траси ПЛ

08-00 17-00

вул.Десантна 1, 3, 5, 4, 6, 7

Селищна Рада

Храм Серафіма Саровського

ПП "Фітолайф"

ДнРЕМ м.Дніпро

Технічне обслуговування електрообладнання

13-00 17-00  вул.Аеродром 17,16,14

СШ№60

Д/К № 137

ПАТ УКРСОЦБАНК

ДнРЕМ м.Дніпро

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00  

ФОП Шепелев

ФОП Литвин

ПП Резниченко

ДнРЕМ м.Дніпро

Розчистка охоронної зони ПЛ

08-00 17-00

вул.Молодіжна 2, 4

пров.Молодіжний 9, 11, 11а, 15, 14, 14а

вул.Грушова 4, 6а, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 1, 3, 5, 7

пров.Матроський 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 1, 3, 5, 17, 19, 23, 25

вул.Ржевська 2, 4, 6, 8, 10

вул.Єрмолової 17, 19, 21

вул.Матроськая 18

 

Дата 24.07.2018

РЕМ

Місто

Найменування робіт

Час початку відмикання

Час відновлення електропостачання

Адреса відключаємих споживачів (вулиця, № будинку)

Юридична особа та адреса відключаємої точки приєднання

ПвРЕМ

смт.Черкаське

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00

вул.Гагаріна 10, 13, 15, 20, 21, 24, 25

маг."Гриша"

ФОП Гальченко

Храм Св.Іоанна

Селищна Рада

ДнРЕМ м.Дніпро

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00

вул.Фабрично-заводська 35, 33

вул.Суворова 29

вул.Янгеля 18, 20

вул.Будівельників 24

 

ФОП Гришкова

ФОП Колінько

СШ№62

ТОВ Тримоб

ТОВ Астеліт

хліб-завод №9

Дата 25.07.2018

РЕМ

Місто

Найменування робіт

Час початку відмикання

Час відновлення електропостачання

Адреса відключаємих споживачів (вулиця, № будинку)

Юридична особа та адреса відключаємої точки приєднання

ПвРЕМ

смт.Губініха-1

Технічне обслуговування електрообладнання

08-00 17-00

вул.Берегового

Селищна Рада

БК"Ювілейний"

котельня школи

Дата 26.07.2018

РЕМ

Місто

Найменування робіт

Час початку відмикання

Час відновлення електропостачання

Адреса відключаємих споживачів (вулиця, № будинку)

Юридична особа та адреса відключаємої точки приєднання

ПвРЕМ

смт.Губініха-1

Розчистка траси ПЛ

08-00 17-00

вул.Нова 1, 2, 4, 6, 14

Селищна Рада

приватні гаражі

ПвРЕМ

м.Павлоград

Високовольтні випробування 08-00 17-00  

СШ-4

маг."Каліпсо"