Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

10.01.2018 року в газеті «Урядовий кур’єр», № 5, була опублікована Постанова  НКРЕКП від 27.0.2017 № 972 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009».

Цією Постановою затверджено параметри регулювання, що мають довгостроковий термін дії, для цілей стимулюючого регулювання для суб'єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, а саме, встановлена регуляторна норма доходу на регуляторну базу активів в розмірі 12,5 %.

З огляду на вищевикладене, з метою виконання  вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та можливості переходу Товариства до стимулюючого тарифоутворення у сфері передачі та постачання електричної енергії з 01.04.2018, ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» оголошує проведення  відкритого громадського обговорення з питання переходу Товариства до стимулюючого регулювання, перегляду рівнів тарифів на передачу та постачання електроенергії на 2018 рік та внесення змін до інвестиційної програми у разі застосування стимулюючого регулювання.

Пропозиції та зауваження щодо перегляду рівнів тарифів  та обсягів інвестиційної програми просимо надавати до 30 січня  2018 року (включно):

- у письмовому вигляді на адресу:  ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, Україна, 49008

- електронним листом на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції та зауваження до структури та рівнів тарифів, обсягів та складових інвестиційної програми у разі застосування стимулюючого регулювання повинні супроводжуватись суттєвим обґрунтуванням та містити  контакті данні для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

 Громадські обговорення відбудуться 31 січня 2018 року об 11:00 за адресою вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, Україна, 49008.

 

Обґрунтування ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» щодо необхідності перегляду структур та рівнів тарифів

та посилання на нормативну базу викладено тут