Шановні споживачі електричної енергії! З 1 вересня 2017 року ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» буде постачати електричну енергію за регульованим тарифом споживачам, які приєднані до мереж підприємства (на підставі Ліцензії АЕ №575923 та Постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236», якою затверджено тарифи на постачання)

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

 

ПРО ПОРЯДОК ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ОБ’ЄКТІВ ЗАМОВНИКІВ

Подання замовником заяви про приєднання
Стандартне приєднання (I та ІІ ступенів) Нестандартне приєднання
1. Видача електропередавальною організацією протягом 5 робочих днів від дня подання заяви підписаного договору про приєднання, підписання договору та оплата вартості приєднання. 1. Видача електропередавальною організацією проекту договору про приєднання та підписаних технічних умов (не пізніше 15 робочих днів від дня подання заяви замовника про приєднання електроустановки та 30 робочих днів у разі необхідності їх узгодження з власником магістральних/міждержавних електричних мереж). Підписання договору про приєднання сторонами.
2. Будівництво чи реконструкція електропередавальною організацією електричних мереж (протягом 15 робочих днів з дня оплати вартості приєднання – для І ступеня та протягом 30 робочих днів з дня оплати вартості приєднання – для ІІ ступеня). 2. Розроблення замовником проектної документації на електроустановки зовнішнього електрозабезпечення.Погодження проектної документації електропередавальною організацією (протягом 15 робочих днів від дня отримання, а у випадку приєднання електроустановок потужністю 5 МВт та більше - 30 робочих днів).
3. Видача електропередавальною організацією договору про постачання електричної енергії або про користування електричною енергією не пізніше 5 днів після введення в експлуатацію електроустановок зовнішнього електрозабезпечення (п.2.1.4). 3.Визначення вартості виконання робіт з приєднання відповідно до Методики розрахунку плати за приєднання (на підставі проектної документації електричних мереж від точки забезпечення до точки приєднання). Вартість послуги з приєднання оформляється у вигляді додаткової угоди до договору про приєднання. Оплата послуги з приєднання здійснюється відповідно до умов договору про приєднання.
4. Підключення об’єкта до електричних мереж протягом 5 днів (10 днів) … після введення в експлуатацію об’єкта замовника у порядку встановленому законодавством у сфері містобудування (п. 2.1.5). 4. Будівництво чи реконструкція електричних мереж протягом нормативних строків будівництва (строки зазначаються в договорі про приєднання).
  5. Укладення договору про користування електричною енергією або договору про постачання електричної енергії (не пізніше 5 днів після введення в експлуатацію електроустановок зовнішнього електрозабезпечення (п. 3.1.8).
  6. Підключення об’єкта до електричних мереж за заявою споживача (протягом 5 днів, якщо підключення не потребує припинення електропостачання інших споживачів, або 10 днів якщо підключення потребує припинення електропостачання інших споживачів) після введення в експлуатацію об’єкта замовника у порядку, встановленому законодавством у сфері містобудування (п 3.1.11).