Шановні споживачі електричної енергії! З 1 вересня 2017 року ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» буде постачати електричну енергію за регульованим тарифом споживачам, які приєднані до мереж підприємства (на підставі Ліцензії АЕ №575923 та Постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236», якою затверджено тарифи на постачання)

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Щодо проведення вимірів електричного навантаження в режимний день. Процедура проведення вимірів електричного навантаження (зимові режимні виміри — третя середа грудня, літні режимні виміри — третя середа червня) установлена наказом №7 Міністерства палива та енергетики України від 15.01.2008 «Про затвердження Порядку організації проведення вимірів електричного навантаження в режимний день».

Під час проведення режимних днів санкції до клієнта за перевищення договірних граничних величин споживання електричної потужності не застосовуються.

Вимірювання електричного навантаження в режимні дні проводиться споживачем, проте ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» має право направити представника для контролю їх проведення у вибіркові години доби.

За результатами проведених вимірів електричного навантаження споживачі оформлюють та надають до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» до 1 січня (зимові виміри) або до 1 липня (літні виміри) такі документи:

Відомість-про-введення-та-демонтаж-компенсувальних-установок

Добові-графіки-активного-та-реактивного-навантаження

Зведена-відомість-результатів-вимірів-активного-електричного-навантаження

Протокол-вимірів-добового-активного-електричного-навантаження

Протокол-вимірів-добового-споживання-та-генерації-реактивної-потужності

Протокол-вимірів-фактичної-реактивної-потужності-увімкнених-компенсувальних-установок