Шановні споживачі електричної енергії! З 1 вересня 2017 року ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» буде постачати електричну енергію за регульованим тарифом споживачам, які приєднані до мереж підприємства (на підставі Ліцензії АЕ №575923 та Постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236», якою затверджено тарифи на постачання)

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Кваліфіковане обслуговування - запорука надійного електропостачання!

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій, які мають власні електроустановки на території Дніпропетровської області: трансформаторні підстанції 6-10/0,4-0,23 кВ, розподільчі пункти 6-10 кВ.  Як відомо, некваліфіковане технічне обслуговування електрообладнання або його відсутність неминуче призводить до зниження надійності електропостачання Вашого підприємства, зростання ризиків аварійних відключень струму, а подекуди навіть травмування сторонніх осіб.

Кваліфіковані спеціалісти ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», які пройшли попереднє навчання, мають можливість проводити обслуговування ТП 6-10/0,4-0,23 кВ та РП 6-10 кВ, завдяки чому Ваше підприємство отримає змогу значно скоротити експлуатаційні витрати, терміни на проведення ремонтів електрообладнання, підвищить рівень безаварійності і надійності робіт. 

Для укладання договорів на технічне обслуговування електроустановок,  необхідно звернутися до структурного підрозділу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за місцем розташування ТП та РП Вашого підприємства.

                                                                            З повагою, адміністрація ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»