Шановні споживачі електричної енергії! Заощаджуйте кошти! Встановлюйте «розумні» прилади обліку та переходьте на економну оплату за спожиту електричну енергію. Встановлення багатозонного лічильника - шлях до реальної економії!

Це важливо!

Прат Підприємство з експлуатації електричних мережЦентральна Енергетична Компанія

Твоє джерело енергії

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Наші новини

Шановні споживачі електричної енергії!

ПрАТ "ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» повідомляє про перехід на постачання електричної енергії з 1 вересня 2017 року, на підставі Ліцензії АЕ №575923 (Постанова НКРЕКП від 13.03.2015 №796),  Договору купівлі-продажу електричної енергії між ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та ДП «Енергоринок» від 16.01.2017 №13057/07, у зв`язку з внесенням змін до Постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236.

Перехід буде здійснений після зняття граничних показів приладів обліку за участю представників двох компаній (ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» і ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»). Про дату зняття показань приладів обліку буде повідомлено додатково.

Лист-роз`яснення НКРЕКП споживачу про відсутність права у ПАТ "ДТЕК "ДНІПРООБЛЕНЕРГО" постачати електричну енергію у мережах ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК"

Згідно п. 2.2 «Умов та правил здійснення підприємницької діяльності  з постачання електроенергії за регульованим тарифом», затверджених Постановою НКРЕКП №15/1 від 13.06.1996, «ліцензіат має право здійснювати ліцензійну діяльність лише на закріпленій території». Діяльність Товариства щодо постачання електричної енергії за регульованим тарифом визначена Постановою НКРЕ  від 13.03.2015 № 796. 

У звязку з цим,  підписаний Алгоритм взаємодії ПАТ "ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО" та ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК ​​"

Чому потрібно укласти договір з новим постачальником?

Відсутність договірних відносин з постачальником є порушенням законодавства України. У такому випадку ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» не буде мати юридичних підстав для постачання електроенергії на вашу адресу, а ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» та інші постачальники за регульованим тарифом не мають права діяти на закріпленій за нашим підприємством території.

Ми турбуємось про вас, і прагнемо не допустити ситуації, коли електропостачання на вашу адресу може стати неможливим. 

Інформація для фізічних осіб по укладенню договорів

Інформація для юридичних осіб по укладенню договорів

Укласти договір можна будь-яким зручним способом: під час візиту до вас представника компанії, звернутися в офіс за адресою у м Дніпрі: вул Дмитра Кедріна, 28, або до Розподільних мереж, які Вас обслуговують.

Про Підприємство

Приватне акціонерне товариство «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» було засноване 28 лютого 2002 року.

За цей період ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" зібрало, реанімувало та привело в належний технічний стан безгоспні або занедбані електричні мережі, і забезпечує якісну передачу електричної енергії споживачам у містах Дніпро, Павлоград, Кривий Ріг, Вільногірськ, Жовті Води, Апостолове, смт Гвардійське та Черкаське, інших населених пунктах Дніпропетровської області.

Основним видом діяльності ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" є передача електроенергії місцевим (локальним) електричним мережам.

Товариство здійснює перехід на постачання електричної енергії за регульованим тарифом на закріпленій території, на підставі Ліцензії АЕ №575923, у зв`язку з підписанням Договору з ДП «Енергоринок» від 16.01.2017 №13057/07.

Ліцензійну діяльність з постачання електричної енергії «Центральна енергетична компанія» буде здійснювати у відповідності до нормативно-правових документів України, що регулюють зазначений вид діяльності, згідно тарифів, які встановлює НКРЕКП. 

Звертаємо вашу увагу, що з метою спрощення процедури переукладення договорів, скорочення перехідного періоду та заощадження вашого часу, представники Компанії відвідують побутових споживачів (населення) з пропозицією щодо укладення договорів.

За довідками та консультаціями звертайтесь за адресами у м. Дніпрі:

вул. Дмитра Кедріна, 28. тел.(0562)33-38-43, 31-24-87, 31-03-90 (договірний відділ)

вул. Бориса Кротова, 44 тел. (0562)31-13-25

Контакти структурних підрозділів Товариства у Дніпропетровські області дивіться тут

Перевірити, чи обслуговує вас наша Компанія, можна в розділі Мережі ПрАТ "ПЕЕМ ЦЕК"

Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої команди, пропонуємо вам перейти в розділ Вакансії.

Телефон Сall-центру 0 800 300 015 (безкоштовно, цілодобово)